Aikido Lviv

Шувар split Рейдер Вишиванка T.G.Amigo gas station the grill ibis style Дитяча планета ЯпонаХата

Кевін Блок (Kevin Blok)

block

7 Дан Айкідо Йосінкан, Сіхан.

8 Дан Айкідо і Kyoshi (майстер-інструктор) у Всесвітньої Федерації Кобудо. Засновник і головний інструктор «Chudokai Міжнародна Федерація Айкідо». 2 Дан Іайдо Tatedo іайдо.

1-й Дан Карате Сито-рю. Має звання Сідоін (інструктора). Професор (психологія та оборонна тактика ) у Департаменті безпеки, Сент-Клер Коледж, Віндзор, Канада. (на протязі 22 років, 1978 - 2000)

Консультант та інструктор з RCMP у Канадській школі поліції, Оттава, Канада, офіцер безпеки. Сертифікований спеціаліст National Law Enforcement Training Center в якості міжнародного тренера та інструктора - керуючого ( оборонна тактика, контроль та роззброєння, ножовий бій, ACES (армійської системи контролю та безпеки), роботи із жорстким і телескопічним кийком, експерт по безпеці подорожуючих) Майстер - інструктор ненасильницьких дій в кризових ситуаціях. Директор відділу безпеки казино в Онтаріо. Займався підготовкою управлінських кадрів для охорони у Віндзорі і Ніагарському водоспаді, Онтаріо, Канада.

Сертифікований P.P.C.T. Management Systems Inc. Defensive Tactics у якості інструктора. Нагороджений медаллю Канада 125 (за службу Канаді).

Автор 4 книг і більше 20 відеофільмів з Айкідо, зброї і роботи поліції (контроль та безпека, оборонна тактика).

На Україні, у Львові Блок сенсей проводив семінар у червні 2007 року, пізніше він приїжджав на Україну до Києва та Камінець – Подільського на запрошення Української федерації Айкідо Йосінкан.

Назад