Aikido Lviv

Шувар split Рейдер Вишиванка T.G.Amigo gas station the grill ibis style Дитяча планета ЯпонаХата

Девід Рубенс (Devid Rubens)

rubens

6 Дан Айкідо Йосінкан.

Девід Рубенс сенсей почав навчання у Годзо Сіода Канчо в Йосінкан Хомбу Додзьо в Токіо у 1984 році. В Хомбу додзьо він навчався на протязі чотирьох з половиною років, з 1984 по 1988. Протягом двох років він був "учі - деші" у Годзо Сіода сенсея (особистим студентом, який проживає в додзьо і асистує майстру).

Тривалий час Девід Рубенс сенсей займався в групі із десяти чоловік у силах спеціального призначення в Айкідо Йосінкан Хомбу додзьо. Згодом, на протязі п'ятнадцяти місяців, Рубенс сенсей виконував обов’язки помічника інструктора в школі, тільки два іноземці пройшли ще таку підготовку. На прохання Годзо Сіода Канчо, Рубенс сенсей переклав на англійську мову книгу «Айкідо Йосінкан. Майстер – курс».

Після від`їзду з Токіо в 1988 році він викладав Йосінкан Айкідо в Індії, Австралії, Канаді, США, Туреччини, Данії, України і по всій Великій Британії. Рубенс сенсей заснував Meidokan Додзьо після повернення до Лондона в 1991, у Лондоні додзьо зарекомендувало себе як "Центр передового досвіду" для людей, які вивчають Айкідо Йосінкан, а також стало центром, де різні люди з різних країн можуть зустрічатися і тренуватися разом. Девіду Рубенсу сенсею був вручений 6-й Дан в 2009 році від Ясухіса Сіода Канчо.

Зараз Рубенс сенсей продовжує викладати Айкідо Йосінкан в багатьох додзьо в Європі, зокрема,в Україні. У Львові сенсей проводить регулярні майстер класи на протязі багатьох років.

Назад