Aikido Lviv

Шувар split Рейдер Вишиванка T.G.Amigo gas station the grill ibis style Дитяча планета ЯпонаХата

Кієюки Терада ( Kiyoyuki Terada)

20 березня 1922 року – 13 липня 2009 року. 10 Дан Айкідо Йосінкан, Saiko Shihan Aikido Yoshinkan (головний сіхан), Хансі. Засновник школи Сейсейкай Йосінкан Айкідо.

Почав вивчати Айкідо під керівництвом Кісьомару Уесиба в Айкікай Хомбу Додзьо в 1951 році. До останнього часу він був Сіханом університету Такисьоку та Індустріального Університету в Кіото.

Детальніше »

Такено Такафуми (Takafumi Takeno)

9 Дан Айкідо Йосінкан, saikou komon - головний радник Айкідо Йосінкай.

Народився 7 листопаду 1947 року в префектурі Яманаші. Є володарем 9 Дану Йосінкан Айкідо. Це бувший dojocho Хонбу Додзьо, а зараз – шеф – інструктор у штаб – квартирі Yamanashi Yoshinkan в Кофу, Японія.

Детальніше »

Тсунео Андо (Tsuneo Ando)

8 Дан Айкідо Йосінкан, Syuseki-Shihan

Народився 25 жовтня 1956 року. Почав тренуватися в 1975 році в університеті Такусима в префектурі Такусимо під керівництвом Тайсуке Кудо. Супроводжував Годзо Сіода сенсея в США в червні 1987 року під час візиту в Лас-Вегас

Детальніше »

Жак Пайєт (Jacques Payet)

7 Дан Айкідо Йосінкан,Сіхан

Жак Пайєт сенсей був один з іноземців, який провів найбільше часу, працюючи як учі - деші у Годзо Сіода сенсея.Пізніше, у 1991 році, він був призначений викладати в Хомбу додзьо для іноземців.

Детальніше »

Кевін Блок (Kevin Blok)

7 Дан Айкідо Йосінкан, Сіхан.

8 Дан Айкідо і Kyoshi (майстер-інструктор) у Всесвітньої Федерації Кобудо. Засновник і головний інструктор «Chudokai Міжнародна Федерація Айкідо». 2 Дан Іайдо Tatedo іайдо.

 

Детальніше »

Девід Рубенс (Devid Rubens)

6 Дан Айкідо Йосінкан.

Девід Рубенс сенсей почав навчання у Годзо Сіода Канчо в Йосінкан Хомбу Додзьо в Токіо у 1984 році. В Хомбу додзьо він навчався на протязі чотирьох з половиною років, з 1984 по 1988. Протягом двох років він був "учі - деші" у Годзо Сіода.

Детальніше »

Роберт Мустард (Robert Mustard)

7 Дан Айкідо Йосінкан

Роберт Мустард сенсей почав вивчати Айкідо Йосінкан під керівництвом Такеші Kімеда сенсея (8 Дан) протягом 30 років тому. Після досягнення рівня Sandan (3-й Дан, чорний пояс), він залишив Торонто, щоб продовжити вивчення Айкідо Йосінкан у Хомбу Додзьо (штаб-квартира) в Токіо.

Детальніше »

Кендзі Накадзава (Kenji Nakazawa )

5 Дан Айкідо Йосінкан, засновник та головний інструктор стилю Айкісамбо.

Накадзава сенсей народився 4 грудня 1949 у Йокогамі, Японія. Вивчав англійську та французьку мови в коледжі. Він закінчив Доккіо університет в 1972 році та працював в поліції префектури Канагава.

Детальніше »