Aikido Lviv

Шувар split Рейдер Вишиванка T.G.Amigo gas station the grill ibis style Дитяча планета ЯпонаХата

Зміни в керівному складі Академії та наші плани на майбутнє

З 01.06.2016 р. на загальних зборах Академії були затверджені зміна назви та очільників організації. Громадська організація «Академія традиційних бойових мистецтв Айкібудзюцу», президентом було обрано Козловську Ольгу Володимирівну, а віце-президентами: Мочернюка Петра Петровича  та Тацинця Віктора Івановича. Громадська організація «Львівська федерація Айкідо Йосінкан», президентом обрали Кмітя Ярослава Несторовича, а віце-президентом: Кашубу Володимира Володимировича.

        В подальшому Академія Айкібудзюцу має намір розвиватися в таких сферах, як:

1) Громадська діяльність.

Це розвиток різних бойових мистецтв, зокрема:

                      1.      Айкідо Йосінкан.

                      2.      Дайто-рю Айкідзюдзюцу.

                      3.      Карате Вадо-рю.

                      4.      Каторі Сінто-рю кен-дзюцу.

                      5.      Дзю-Дзюцу.

Після того, як наші інструктори успішно склали іспити на 1 та 2 Дан з Карате Вадо-рю та Дайто-рю Айкідзюдзюцу, ми плануємо набір окремих тренувальних груп з проведенням семінарів та атестацією учнів за цими бойовими системами. В Каторі Сінто-рю кен-дзюцу це планується впровадити через рік, коли, маємо надію, наші інструктори успішно здадуть атестацію на ступінь майстра, до якої зараз наполегливо готуються.

Надалі плануємо розвиток цих бойових мистецтв не лише у Львові, а також в області та Україні.

Проведення курсу сеншусей (спеціальний тренувальний курс) з Айкідо Йосінкан, а надалі – і з інших бойових систем.

Будуть проводитись літні та зимові табори таких типів: спортивно-оздоровчі, родинні та гашуку.  Gashuku (гашуку) — учбовий табір, типовий для бойових мистецтв, що пропонує навчання більш глибоке, ніж звичайні тренування в залі. Це досягається за рахунок створення певних умов проживання, режиму дня, режиму тренувань, місцевості, в якій проводиться табір.

В листопаді цього року, після семінару з сенсеєм Жаком Пайє, будуть проводитись чергові змагання – «Відкриті кубки Львова».

2) Співпраця з сучасною патрульною поліцією.

НСПК – Національна система поліцейського контролю, яка була розроблена нашими інструкторами на базі різних бойових мистецтв і спрямована на ефективне та швидке затримання правопорушників за допомогою технічних прийомів, без використання вогнепальної зброї чи спецзасобів. Пілотний проект за цією системою був успішно апробований на 1-му батальйоні патрульної поліції м. Львова. При підтримці Львівської обласної державної адміністрації та Львів обленерго була офіційно затверджена програма на шість років.  Програма складається з двох курсів тривалістю три місяці: базового та поглибленого. Після проходження цих курсів та успішного складення іспиту поліцейські отримують звання спеціаліста (базовий)  та інструктора (поглиблений). В перспективі планується проведення такого курсу по Україні.

3) Співпраця з силами спеціального призначення.

Буде продовжуватись співпраця  з учбовими центрами сил спецоперацій України та Одеською військовою академією. Передача знань з УСВБ – Української системи військового бою, яку створили на основі східних єдиноборств і основ рукопашного бою, для потреб Збройних сил України. Впродовж року проводилось навчання військових 140-го  центру спеціального призначення на полігонах та у військових частинах.

4) Освітня діяльність.

В 2016-2020 роках буде проходити перший в Україні та Європі пілотний проект – школа з поглибленим вивченням східних мов та бойових мистецтв, I-III ступені  акредитації. Крім хороших знань з загальноосвітніх предметів, учні цієї школи будуть володіти декількома східними мовами, а також до випуску мають змогу отримати чорний пояс з одного-двох бойових мистецтв (Айкідо Йосінкан, Дайто-рю Айкідзюдзюцу, Карате Вадо-рю, Дзю-Дзюцу, Каторі Сінто-рю кен-дзюцу).

Випускники цієї школи матимуть змогу вступати в такі вищі навчальні заклади, як:

- Львівський національний університет ім. Івана Франка на факультети сходознавства та міжнародних відносин.

- Одеська військова академія на факультети підготовки спеціалістів високо мобільних десантних військ, підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення.

-  Український Католицький Університет на гуманітарний факультет.

 

 

АЙКІДО….

Для мене це життя, для інших спосіб досягнення тієї чи іншої мети.
Для одних це спосіб підтримання себе у фізичній формі, інші хочуть мати чорний пояс, треті хочуть відчувати себе впевнено на вулиці. Цілі у всіх, хто прийшов займатися, різні, але шлях один – регулярні та наполегливі заняття. Тільки таким, але ніяк не іншим чином можна досягти поставленої мети.

Що ж таке Айкідо в загальному сенсі?

photo-1

Якщо сказати, що це східне бойове мистецтво то - це не сказати нічого. Швидше, це практична філософія сприймання світу як середовища, де людина як істота соціальна, піддається впливу різних енергій, взаємодії цих енергій і, звичайно – протидії негативним впливам.

Айкідо – це цілісна система технік та прийомів, які дозволяють використовувати силу та енергію спрямовану проти Вас для Вашого ж захисту, та нейтралізації нападника. Айкідо – це позитивна енергія. Саме тому в Айкідо немає поєдинків та змагань. Айкідо направлене на захист, а не на напад. Мета технік Айкідо - не нанесення травм, а нейтралізація і повний контроль над нападником.

Як проходить пізнання Айкідо?

photo-2

Групами до 10 учнів (айкідок) під керівництвом досвідчених інструкторів іде навчання в додзьо (спортивних залах) та пізнання суті Айкідо.

Запам’ятовувати пози, рухи та прийоми – це лише зовнішня сторона справи.
Пізнанням духу Айкідо – досягається розуміння цього мистецтва та карбування Айкідо у підсвідомості і реагування на зовнішні впливи на рівні безумовних рефлексів.

Як навчитися Айкідо?

Пізнання Айкідо – це університет. Пройшовши університетський курс та виконавши поточні завдання, через п’ять років Ви зможете досягти таємної мрії більшості новачків – отримати чорний пояс.

Але це тільки перший крок на шляху Майстра. Останнього кроку не буває. Самоудосконалення безкінечне як безкінечний Всесвіт.

Для багатьох айкідок заняття – це клуб, де зустрічаються з цікавими людьми, спільно планують та проводять дозвілля, допомогають один одному вирішувати життєві проблеми.

Звичайно, наша школа Айкідо не єдина у Львові, але вона, безумовно, найкраща.
Ми єдина у Львові школа, яка регулярно проводить міжнародні семінари за участю провідних та найбільш досвідчених майстрів з Японії, Великобританії, Канади, Чехії, Польщі та інших країн.

Прийти до нас і розпочати свій шлях Ви можете у будь-який час. Дружня атмосфера допомагає швидко адаптуватися у колективі.